• Gluten Free

    Gluten Free

Recovery XS

Kõik ühes taastus

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
57.09€

Toote kirjeldus

Mis on Recovery XS?

Recovery XS on unikaalne kombinatsioon proteiinist, süsivesikutest, vitamiin C, Kreatiinist ning elektrolüütidest. Recovery XS sisaldab 4.5 aminohappeid ning 3g Creapure® igas portsjonis.

Recovery XS kasulikkus

• Recovery XS sisaldab rohkem kui 24g proteiini igas portsjonis, mis on saadud Vadakuvalgu isolaadist, mis omakorda aitab kasvatada ning säilitada lihasmassi.

• Lisatud Vitamiin C aitab kaasa närvisüsteemi korrapärasele toimimisele, normaalsele füsioloogilisele funktsioonile, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning vähendab väsimustunnet.

• Recovery XS sisaldab 3g Kreatiini igas portsjonis, mis suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste kõrge intensiivsusega treeningute puhul

Kellele on Recovery XS sobilik?

Recovery XS on ideaalne igaühele, kes soovib suurendada päevas tarbitava proteiini kogust ning on füüsiliselt aktiivne. Recovery XS on soovitatav neile, kes otsivad optimaalset taastumistoodet. On soovitatav tarbida Recovery XSi peale treeningut, saavutamaks parimad tulemused.

Me vahetame selle toote nime välja "Post Workout XS" vastu. Palun pange tähele, et koostisosad ning toitained on samad ning ainult toote nimi on muudetud.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Rohkem kui 24g proteiini igas portsjonis
  • 3g Kreatiini igas portsjonis
  • Lisatud Vitamiin C ning Elektrolüütide segu

Soovitatav kasutamine

Recovery XS*TM* on fantastiline sheik mida tarbida peale treeningut - sellel on mitmeid kasutegureid. Selles sisalduvad süsivesikud aitavad taastuda peale treeningut, proteiin aitab kasvatada ning säilitada lihasmassi ning selles sisalduv kreatiin suurendab võimekust & jõudu. Selleks, et saada tootest maksimaalselt kasu, lisage 3 suurt lusikatäit (90g), 400-500ml veele, segage MyProteini sheikeris ning tarbige peale treeningut. Kasutegur tuleneb süsivesikute tarbimise tulemusena, 4g iga kaalutava kilo kohta, tarbituna esimese 4 ning mitte hiljem kui 6 tunni jooksul peale treeningut. Proteiin aitab kasvatada ning säilitada lihasmassi. Kreatiin aitab parandada füüsilist võimekust lühiajaliste kõrge intensiivsusega treeningute puhul. Kasutegur saavutatakse 3g kreatiini tarbimisega päevas.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Ei ole sobilik taimetoitlastele.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Võib samuti sisaldada gluteeni ja muna.

Piparmündišokolaadi maitseline: Vahamaisitärklis, Vadakuvalgu isolaat (Piim) (29%), L-Leutsiin, L-Glutamiin, Kreatiinmonohüdraat (Creapure*®*), Vitamiin C (Askorbiinhape), Elektrolüütide segu (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Dikaltsiumfosfaat ning Magneesiumoksiid), Kakao pulber, Maitseained, Magusained (Sukraloos), Emulgaator (Soja Letsitiin)

Šokolaadimaitseline: Vahamaisitärklis, Vadakuvalgu isolaat (Piim) (29%), L-Leutsiin, L-Glutamiin, Kreatiinmonohüdraat (Creapure*®*), Vitamiin C (Askorbiinhape), Elektrolüütide segu (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Dikaltsiumfosfaat ning Magneesiumoksiid), Kakao pulber, Maitseained, Magusained (Sukraloos), Emulgaator (Soja Letsitiin)

Maasikakreemi maitseline: Vahamaisitärklis, Vadakuvalgu isolaat (Piim) (29%), L-Leutsiin, L-Glutamiin, Kreatiinmonohüdraat (Creapure*®*), Vitamiin C (Askorbiinhape), Elektrolüütide segu (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Dikaltsiumfosfaat ning Magneesiumoksiid), Kakao pulber, Maitseained, Värvained (Peedipunane), Magusaine (Sukraloos), Emulgaator (Soja Letsitiin)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 3 suurt lusikatäit (90g)

Portsjone igas tootes - 20 (1.8kg), 55 (5kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1280 kJ/302 kcal 1152 kJ/272 kcal 14%
Rasvad 0.6 g 0.5 g 1%
  millest küllastunud rasvhappeid 0.4 g 0.4 g 2%
Süsivesikud 47 g 43 g 17%
  millest suhkrud 0.8 g 0.7 g 1%
Valgud 26 g 23 g 46%
Sool 0.5 g 0.45 g 8%
Vitamiin C   550 mg 688%
Kloriid   144 mg 18%
      Igas portsjonis
L-Leutsiin     5.5 g
L-Glutamiin     4.5 g
Kreatiinmonohüdraat (Creapure®)     3 g

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb Šokolaadi-ja Piparmündi maitselisel versioonil, juhul kui te valite alternatiivina teise maitse, teadke, et toitumisalane info võib erineda kuni 10%

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Recovery XS

Vali pilt

Recovery XS
Back to top