• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Pulse:Gel

Enne-Treeningut Geel

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
17.99€

Toote kirjeldus

Mis on Pulse:Gels?

Pulse:Gels on unikaalsed enne-treeningut tarbimiseks mõeldud geelid, mida võib mugavalt tarbida otse pakikesest ilma veega segamata. See on Myproteini üks mugavamaid enne-treeningut tooteid ning on saadaval kahes suurepärases maitses: Marja ning Troopika maitselisena.

Pulse:Gel kasulikkus

Pulse:Gels sisaldab 1500mg Citrulline Malate, 1000mg Tauriini, 1500mg Beta Alaniini, 200mg Kofeiini ning 750mg Atsetüül-L-Karnitiini igas pakikeses.

Kellele on Pulse:Gel sobilik?

Pulse:Gels on täiuslikud igaühele, kes on mugava enne-treeningut toote otsinguil. On soovituslik tarbida 1 Pulse:Gel 15 minutit enne treeningut, saavutamaks parimaid tulemusi.

 

Me muudame antud toote nime MyPre Gel(i) vastu. Palun pange tähele, et muutub vaid toote nimi. Toitumisalane teave ning toote koostis jäävad samaks.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Käepärane enne-treeningut toidulisand
 • Sisaldab 200mg kofeiini igas portsjonis
 • Kaks suurepärast maitset

Soovitatav kasutamine

Tarbige 1 pakike 15-30 minutit enne treeningut parimate tulemuste saavutamiseks. Ärge tarbige rohkem kui 1 pakikest 24H jooksul.

Hoiatus: Kõrge kofeiini sisaldus. Ei ole soovituslik lastele ning rasedatele või imetavatele emadele. Sisaldab 221mg kofeiini iga 50g portsjoni kohta. Ärge ületage päevas lubatud kogust. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas. Avatuna tarbige sama päeva jooksul.

Koostis

Marja maitseline: Vesi, Tapioca Tärklis, Beta Alaniin, Citrulline Malate, Tauriin, Atsetüül L Karnitiin, Arginine Alpha Ketoglutarate, Tarretusaine (Hydroxypropyl Methylcellulose), N Atsetüül L Türosiin, Kofeiin, Guaraana Ekstrakt, Naturaalsed maitseained, Värvaine (Anthocyanin), L Norvaline, Magusaine (Sukraloos), Säilitusained (Naatriumbensoaat, Kaaliumsorbaat), Niatsiin, Vitamiin B6, Riboflaviin, Tiamiin, Vitamiin B12.

Troopika maitseline: Vesi, Tapioca Tärklis, Beta Alaniin, Citrulline Malate, Tauriin, Atsetüül L Karnitiin, Arginine Alpha Ketoglutarate, Tarretusaine (Hydroxypropyl Methylcellulose), N Atsetüül L Türosiin, Kofeiin, Guaraana Ekstrakt, Naturaalsed maitseained, L Norvaline, Magusaine (Sukraloos), Säilitusained (Naatriumbensoaat, Kaaliumsorbaat), Niatsiin, Vitamiin B6, Riboflaviin, Tiamiin, Vitamiin B12.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 Pakike (50g)

Portsjone igas tootes - 12 Pakikest

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas pakikeses (50g) *RI
Tiamiin 2.2 mg 1.1 mg 100%
Riboflaviin 2.8 mg 1.4 mg 100%
Niatsiin 32 mg NE 16 mg NE 100%
Vitamiin B6 2.8 mg 1.4 mg 100%
Vitamiin B12 5 µg 2.5 µg 100%
Beta Alaniin 3 g 1.5 g  
Citrulline Malate 3 g 1.5 g  
Tauriin 2 g 1 g  
Atsetüül L Karnitiin 1.5 g 750 mg  
Arginiin AKG 1.5 g 750 mg  
N Atsetüül L Türosiin 600 mg 300 mg  
Kofeiin 442 mg 221 mg  
Guaraana Ekstrakt 300 mg 150 mg  
L Norvaline 100 mg 50 mg  

 

Toitumisalane teave põhineb Marja maitsel. Valides alternatiivina teise maitse, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Pulse:Gel

Vali pilt

Pulse:Gel
Back to top