Proteiinimocha (näidis)

High Protein Hot Drink with Real Coffee

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
1.29€

Toote kirjeldus

What is Protein Mocha?

Proteiinimocha on suurepärane maitsev kuum jook, milles on üle 15g of proteiini, mis on saadud Piimaproteiini konsentraadist, PeptoPro; (Kaseiini hüdrolüsaat) ja mitsellaar kaseriinist. Naturaalse kohvi maitse saavutamiseks sisaldab iga serveering 10% tõelist lahustuvat kohvi ja väikest kofeiinikogust (80mg).

Proteiinimocha eelised

Proteiinimocha pakub üle 15 g proteiini ühe serveeringu kohta, mis aitab kaasa lihasmassi kasvamisele ja hooldamisele. Iga serveering sisaldab vähem, kui pool grammi rasva ja on proteiini tarbimise suurendamiseks ideaalne proteiiniallikas hommikul ja läbi kogu päeva.

Kellele proteiinimocha sobilik on?

Proteiinimocha on ideaalne igaühele, kes otsivad alternatiivset proteiiniallikat, et toetada lihas massi kasvu ja hooldamist ja igaühele, kes otsivad suurepärase maitsega, sooja jooki, mis on proteiinirikas. Kuumasid proteiinijooke on soovitatav tarbida läbi kogu päeva. et suurendada proteiinide tarbimist või hommikusöögi kõrvale, et ennast algavaks päevaks käima tõmmata.

Suurendamiseks klikkige pildil

Pange tähele, et selle toote informatsioon on minimaalselt kirjas inglise keeles. Olenevalt tootest on info saadaval ka prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ja soome keeles.

Peamised eelised

  • Maitsev soe jook ehtsast kohvist
  • Panustab lihasmassi kasvu ja hooldamisse
  • Iga serveering sisaldav üle 15 g proteiini

Soovitatav kasutamine

Tühjendage 1/2 kotike (25g) Myprotein segude pudelisse või šeikerisse, lisage 150-200 ml vett või piima ja raputage. Kallake mikrolaineahju pandavasse tassi ja soojendage maksimaalselt kuumusel 60-90 sekundit, segage ja jooge.

Hoiatus: Jook on mikrolaineahjust välja võtte kuum. Mikrolaineahjus soojendamise juhised põhinevad 800W mikrolaineahjul ning teil võib tekkida vajadus neid vastavalt enda mikrolaineahjule kohandada. Ärge lisage kuumi vedelikke segamispudelisse.

Vastutamatusesäte: Iga proteiinimocha serveering sisaldab 10% lahustuvat kohvi, mis annab 25 g serveeringu kohta 80 mg kofeiini.

Koostis

Mocha:

Proteiinisegu (piim Proteiini kontsentraat, mitsellaarkaseiin (piim), PeptoPro® (Kaseiin-hüdrolüsaat)(piim), kooritud piima pulber)), lahustuv kohvi, kakaopulber, maitseained ( magustaja (suklaroos)).

Toitumisalane teave

Serveeringu suurus - 1/2 Kotike (25g)

Serveeringuid konteineri kohta - 2 (50g)

Toitumisalane informatsioon

  100 g kohta Serveeringu kohta
Energia 1343 kJ/316 kcal 336 kJ/79 kcal
Rasvad 1.4 g 0.4 g
  millest küllastunud 1.1 g 0.3 g
Süsivesikud 18 g 4.4 g
  millest suhkruid 16 g 4 g
Proteiin 58 g 15 g
Sool 1.3 g 0.33 g

 

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Proteiinimocha (näidis)

Vali pilt

Proteiinimocha (näidis)
Back to top