• Taimetoitlane

    Taimetoitlane

Piima Proteiin Smooth (Proov)

Lahustuv Kaseiin

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
1.29€

Toote kirjeldus

Mis on Piima Proteiin Smooth?

Piima Proteiin Smooth on piimavalgu kontsentraat, mis on saadud ultra-filtreeritud kooritud piimast. Antud piimaproteiin on allikaks algupärasele kaseiinile ning vadakuvalkudele, mida leidub samas tasakaalus kui naturaalselt piimas (kaseiin 80% ning vadak 20%). Piima Proteiin Smooth(il) on eriti ühtlane tekstuur ning täiuslikult neutraalne maitse.

Piima Proteiin Smooth kasulikkus

Tänu tootmisprotsessile ei ole kasutatud ühtegi lahustumist kiirendavat ainet. Antud Piima Proteiin Smooth lahustub segades ise täiuslikult. Piima Proteiin Smooth on äärmiselt mitmekülgne; seda tarbitakse mitmes erinevas vormis; proteiinisheikides, smuutides ning jogurtites. Piima Proteiin Smooth(i) omandab kõht aeglaselt ning see tagab pikaajalise aminohapete vabanemise lihastes. See teeb Piima Proteiin Smooth(ist) täiusliku proteiini toidulisandi mida tarbida toidukordade vahel või enne magamaminekut. Magades tunneb organism toitainetest puudust ning ebaeetiline on enne magamaminekut tarbida toitu. Piima Proteiin Smooth sisaldab 78% Kaseiini, ülejäänud osa moodustavad aga vadakuvalk ning bioaktiivsed valgud.

Kellele on Piima Proteiin Smooth sobilik?

Igaühele, kes on seadnud endale paika pikajalise treeningkava, mille puhul on õigete toitainete saamine asendamatu tähtsusega. Organism vajab õigeid toitaineid, et toimida ning areneda õiges suunas, olenemata sellest, kas need tulevad toidulisandite või toidu kaudu, ei saa neid jätta tahaplaanile. Toidulisandina soovitame me tarbida enne magamaminekut või toidukordade vahel 2-3 korda päevas.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Aeglaselt seeditav proteiin, täiuslik tarbimiseks enne magamaminekut
  • Neutraalne, puhas maitse ning kohene segunevus
  • 78% kaseiini

Soovitatav kasutamine

Lisage 300-400ml vett või piima meie sheikerisse (mida vähem vedelikku, seda paksem on joogi tekstuur). Lisage 1 pakike toodet, raputage ning tarbige. Tarbige vahetult enne magamaminekut, saavutamaks parimaid tulemusi. Samuti võite te tarbida toodet toidukordade vahepeal, 2 kuni 3 korda päevas, vastavalt vajadusele.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Sobilik taimetoitlastele.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Võib samuti sisaldada muna.

Maitsetu: Piim Valgu Kontsentraat (100%), Emulgaator (Soja Letsitiin)

Vanilli maitseline: Piim Valgu Kontsentraat (100%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Maitseaine, Magusaine (Sukraloos)

Toitumisalane teave

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis
Energiat 1501 kJ/354 kcal 450 kJ/106 kcal
Rasvad 1.5 g 0.5 g
  millest küllastunud rasvhappeid 1.3 g 0.4 g
Süsivesikuid 5 g 1.5 g
  millest suhkruid 5 g 1.5 g
Valgud 80 g 24 g
Sool 2 g 0.6 g

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Piima Proteiin Smooth (Proov)

Vali pilt

Piima Proteiin Smooth (Proov)
Back to top