• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

 • Organic

  Organic

Orgaanilised Chlorella Tabletid

Orgaanilised chlorella algae tabletid

Flavour
Package
Amount

35% ale tellimuselt | Kasutage koodi: ALL35 + 40% ale riietele | Kasutage koodi: RIIETELE40

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: ALL35 ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.

OSTKE NÜÜD
20.49€

Toote kirjeldus

Mis on Orgaanilised Chlorella Tabletid?

Orgaaniline, toitainete rikas, sini-roheline algae, Chlorella õitseb subtroopilistes ning troopilistes vetes. Kultiveeritud Chlorella kasvab filtreeritud naturaalses vees range kontrolli all, sest roheline pigment on klorofüll. Chlorellas sisalduvad mitmed peamised vitamiinid ning mineraalid, sealhulgas raud, jood ning vitamiin D. Chlorella rakk on kaitstud väga tugeva seinaga. Antud rakusein lõhutakse suure rõhu all, mille tulemusena säilivad kõik toitealased väärtused ning need ei saa kahjustada. Algae on pressitud registreeritud farmatseutilise tootja poolt pulbriks ning asetatud tablettidesse, mis sisaldavad 500mg Chlorella(t). Chlorella tablette pidevalt kontrollitakse, et säilitada nende kõrge kvaliteet, mis on seatud Meditsiini ning Tervisehoiu toodetele Reguleeriva Asutuse poolt, lähtudes seaduslikest nõuetest üldiselt toidulisanditele. Ei ole kasutatud mingeid mahuained nagu magneesium stereaat, millel võib olla maitsele oma mõju. Orgaanilised Chlorella tabletid on sertifitseeritud Pinnase Ühingu poolt koodi GB-ORG-05 all.

Mis on kasutegurid?

Vitamiin D aitab säilitada tervena luud, lihaste funktsiooni ning immuunsüsteemi. Vitamiin B12 ning raud aitavad vähendada väsimustunnet ning nõrkust. Raud on tähtis korrapäraseks punaste vereliblede valmimiseks ning hapniku transpordiks organismis. Jood ning raud mõlemad aitavad kaasa kognitiivsele funktsioonile ning vitamiin B12 aitab kaasa korrapärase füsioloogilise funktsiooni säilitamisele.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • 100% Orgaanilised
 • Kõrge Vitamiin D sisaldus
 • Raua ning joodi allikas

Soovitatav kasutamine

Tarbige 6 tabletti päevas. Parim on tarbida koos toiduga.

Ärge ületage päevas lubatud kogust. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sobilik nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Koostis

100% Orgaaniline Chlorella Algae

Toitumisalane teave

Toitumisalane teave

  Igas portsjonis
Vitamiin D 18 μg (RI* 360%)
Vitamiin B12 1.8 μg (RI* 72%)
Raud 3.039 mg (RI* 22%)
Jood 30 μg (RI* 20%)
Klorofüll 77.4 mg

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Kliendid ostsid ka

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Orgaanilised Chlorella Tabletid

Vali pilt

Orgaanilised Chlorella Tabletid
Back to top