NO2 Extreme

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
21.99€

Toote kirjeldus

Palun pange tähele: pakend võib eelnevalt näidatust erineda

Mis on NO2 Extreme?

Endoteelrakke võib leida veresoonte sisepinnas, olles vastutavad protsessi eest, mille tulemusena toodetakse lämmastikoksiide L-Arginiinist. Lämmastikoksiid valgub laiali lähedalasuvate lihaste siseveresoontes, mille tulemusena on kergem lõdvestuda ning väheneb vererõhk, kulub vähem hapnikku. See lubab verel voolata paremini, mis võib olla kasulik treeningu ajal, sest veri transpordib organismis hapnikku ning toitaineid.

L-Arginiini ei ole endogeenne, mistõttu on seda vaja tarbida toidu kaudu. NO2 Extreme ühendab endas Arginiin Alpha-Ketoglutarate (AAKG) koos Arginiin Etüül-Esteriga HCL (AEE), üheskoos Alpha-Ketoglutarate (OAKG). Antud toode sisaldab samuti Niatsiini. Meie NO2 Extreme on revolutsiooniline lähenemine aminohapetele.

NO2 Extreme kasulikkus

NO2 Extreme sisaldab endas suurepärased L-Arginiini allikat ning on mugavalt doseeritav kapslite kujul. Meie soovitatav päevane kogus sisaldab endas 4.5mg Niatsiini, mis aitab kaasa kehas toimuvale energia metabolismile ning vähendab väsimustunnet.

Kellele on NO2 Extreme sobilik?

NO2 Extreme on soovitatav igaühele, kes soovib saada maksimumi oma treeningprogrammist ning samuti ka neile, kes tegelevad kõrge intensiivsusega treeningutega. Antud toode võib olla sobilik ka nendele inimestele, kes soovivad suurendada päevas tarbitava L_Arginiini kogust.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Suurepärane Arginiini allikas
  • Sisaldab AAKG, AEE, OAKG
  • Niatsiin panustab organismi energia metabolismi korrapärasesse toimimisse

Soovitatav kasutamine

Tarbige 3 kapslit päevas. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks tarbige 30 minutit enne treeningut.

Ärge ületage päevast lubatud normi. Antud toodet ei tohiks kasutada tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Ei ole sobilik taimetoitlastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

L Arginine Alpha Ketoglutarate, L Arginine Ethyl Ester, Kapsel (Želatiin), L Ornithine Alpha Ketoglutarate, Täiteained (Mikrokristalne tselluloos, Ränidioksiid), Paakumisvastased ained (Magneesiumstereaat), Niatsiin.

Allergeenid:

Valmistatud tehases kus käsitletakse samuti ka piima, soja, muna, gluteeni etc.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 3 kapslit

Portsjoni suurus - 60 (180 kapslit)

Toitumisalane teave

    Igas portsjonis *RI
Niatsiin   4.5 mg NE 28%
      Per Serving
L Arginine Alpha Ketoglutarate     877.5mg
L Arginine Ethyl Ester     540mg
L Ornithine Alpha Ketoglutarate     225mg

 

* Täiskasvanu keskmisest võrdluskogusest (8400kJ /2000 kcal)

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

NO2 Extreme

Vali pilt

NO2 Extreme
Back to top