Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

Pakkumine

Mypre™ 2.0

 • Gluteenivaba
EUR 32.49

32.49€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

35% ale tellimuselt
Kasutage koodi: 35VÄHEM
+ 40% ale riietele
+ Saage täiendab 5% allahindlus kogu tellimusele, kui ostate mistahes 2 riideeset
Koodi Pole Vaja

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: 35VÄHEM ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.
 Allahindlus ei kehti uutele toodetele: PhasTech, clothes (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Forever, Twist, Reach, Shape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move), Carb Crusher batoonid, Myamino Energy ja Ignite, BCAA Energy and All Oats.
OSTKE NÜÜD
 • Toote kirjeldus

  On aeg saada see tõeline ekergialaks ja keskendumisvõime* mida otsinud olete.

  Sisaldades suure koguse populaarseid ja laialt uuritud koostisaineid on Mypre™ 2.0 plahvatusohtlik segu kreatiinist, koffeiinist ja esmavajalikest vitamiinidest ja mineraalidest ning teistest teaduslikult tõestatud treeningeelsetest koostisosadest.

  Nüüd sisaldab meie parandatud valem eksklusiivset kombinatsiooni järgnevast: AstraGin®, BioPerine®, Capsimax®, and TeaCrine® – each specially created to help  et parandada teie igapäevast sooritust.

  Miks valida Mypre™ 2.0?

  Pole oluline millist trenni või sporti teete, Mypre™ 2.0 on alati valmis teid sooritusel veelgi edasi viima, seda koos oma unikaalse koostisainete seguga, mis annavad teile võimsa soorituse iga kord, kui seda vajate.

  Koffeiin – Mypre™ 2.0 kombineerib võimsa segu koffeiinist ja guarana ekstraktist, mis pakub 175 mg koffeiini, mis omakorda tõstab erksust ja parandab keskendumisvõimet.

  Kratiin – meie hästi töötav segu sisaldab keatiin monohüdraati, mis on teaduslikult tõestatud aitama suurendada füüilist sooritust järjestikulistel sööstudel, suure intensiivsusega treeningul.

  L-glutamiin – taastab aminohapete tasemed, mis ehitavad uutele valkudele plokke ja aitavad lihastel areneda.

  Teaduslikult tõestatud+E301 koostisosad – AstraGin®, BioPerine® Capsimax®, ja 35 mg TeaCrine®.

  Teised funamentaalsed koostisosad – meie valemisse on lisatud ka L-arginiini AAKG 2.1, L-karnitiini, L-türosiini, koliin barbitraati, 3g L-tsitruliinmalaati 2:1, 1 g veevaba betaiini ja 1,6 g beeta-alaniini.

  Vitamiinid ja mineraalid and minerals – iga serveering sisaldab pantoneenhapet, vitamiine C, B6 , B12, tiamiini ja niatsiini, mis aitavad vähendada väsimust ja kurnatust – ning panevad teid jälle valmis.

  Kas Mypre™ 2.0 on minu jaoks?

  Olenemata sellest, millised on teie treeningeesmärgid, on oluline veenduda, et teil oleks piisavalt energiat ning et oleksite valmis arenema, just sellega meie unikaalne treeningu eelne toode igal tarbimisel tegelebki.

  Kas soovite plahvatuslikku treeningut? Mypre™ 2.0 on saadaval kolme uue ja parandatud maitsega, mis sisaldavad: koola, puuvilkapuntši, sinise vaarika ja apelsini, mango ja passioonivilja maitseid.

  * Kreatiin tõstab füüsilist sooritust järjestikulistel sööstudel suure intensiivsusega treeningu ajal.

  * Koffeiin tõstab teie erksust ja parandab keskendumisvõimet.

  Peamised eelised
  • Meie kõige plahvatuslikum treeningueelne toode
  • Füüsilise soorituse parandamiseks on lisatud kreatiini*
  • 175 mg kofeiini parandamaks erksust ja keskendumisvõimet
  • Lisatud TeaCrine®, AstraGin®, BioPerine® ja Capsimax®
 • Soovitatav kasutamine

  Võtke 1 lusikatäis 30 minutit enne treeningut. Segage iga lusikatäis 300-400 ml külma veega (soovitud magususe saamiseks) ja tarbige koheselt. Soovitame alustada 1 lusikatäiest või vähemast, et saaksite hinnata oma taluvust. Sisaldab 175 mg kofeiini lusika kohta.

  Hoiatus: Suur kofeiinisisaldus. Ei soovitata lastele, rasedatele või rinnaga toitvatele naistele (175 mg kofeiini 14 g serveeringu kohta).Ärge ületage soovituslikku igapäevast kogust. Seda toodet ei tohi kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Hoidke kuivas, jahedas kohas, eemal otsesest päiksevalgusest ja lastele kättesaamatus kohas.

 • Koostis

  Sinine vaarikas: L-tsitrulliin DL-malaat 2: 1, kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, lõhna- ja maitseaine (looduslikud lõhna- ja maitseained, kunstlikud lõhna- ja maitseained, magusained (sukraloos, atsessulaam K), sidrunhape, värv (briljantsinine FCF)), L-leutsiin, veevaba betaan, L-glutamiin, L-arginiin-A-ketoglutaraat 2: 1, L-karnitiin, N-atsetüül-L türosiin, ränidioksiid, kaltsium silikaat, koliini DL-bitartraat, Guarana ekstrakt (sisaldab 22% kofeiini), veevaba kofeiin, C-vitmiin (nagu askorbiinhape), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (caspicum`i ekstract), AstraGin, niatsiin, BioPerine (musta pipra ekstrakt), vitamiin B6 (nagu püridoksiin HCl), tiamiin (tiamiin HCL), pantoteenhape ( d-kaltsiumpantotenaat), foolhape, vitamiin B12 (tsüanokobalamiinina)

  Koola: L-tsitrulliin DL-malaat 2: 1, kreatiini monohüdraat, beeta-alaniin, lõhna- ja maitseained (looduslikud lõhna- ja maitseained, kunstlikud lõhna- ja maitseained, magusained (sukraloos, atsessulfaam K), värv (päikeseloojangukollane FCF, Allura punane AC, briljantsinine FCF) Leutsiin, veevaba beetaan, L-glutamiin, L-arginiin-A-ketoglutaraat 2: 1, L-karnitiin, N-atsetüül-L türosiin, ränidioksiid, kaltsiumsilikaat, koliini DL-bitartraat, Guarana ekstrakt (sisaldab 22% kofeiini) , veevaba kofeiin, C-vitamiin (Askorbiinhape), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (Caspicum`i ekstrakt), AstraGin, niatsiin, BioPerine (musta pipra ekstrakt), vitamiin B6 (nagu püridoksiin HCl), tiamiin (tiamiin HCl ), Pantoteenhape (d-kaltsiumpantotenaat), foolhape, vitamiin B12 (tsüanokobalamiinina). Sisaldab päikeseloojangukollast ja Allura punast, mis võivad laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele halvasi mõjuda.

  Puuvilja puntš: L-tsitrulliin DL-malaat 2: 1, kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, lõhna- ja maitseaine (looduslikud lõhna- ja maitseained, kunstlikud lõhna- ja maitseained, magusained (sukraloos, atsesulfaam K), sidrunhape, värv (allura punane AC), L-leutsiin, veevaba betooni, L -glutamiin, L-arginiin-A-ketoglutaraat 2: 1, L-karnitiin, N-atsetüül-L türosiin, ränidioksiid, kaltsiumsilikaat, koliini DL-bitartraat, Guarana ekstrakt (sisaldab 22% kofeiini), veevaba kofeiin, C-vitamiin (nagu askorbiinhape), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (Caspicum`i ekstrakt), AstraGin, niatsiin, BioPerine (musta pipra ekstrakt), vitamiin B6 (nagu püridoksiin HCl), tiamiin (tiamiin HCl), pantoteenhape d-kaltsiumpantotenaat), foolhape, vitamiin B12 (tsüanokobalamiinina). Sisaldab Allura Red'i, mis võib laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele kahjulikult mõjuda.

  Apelsin, mango, passioonivili:L-tsitrulliin DL-malaat 2: 1, kreatiinmonohüdraat, beeta-alaniin, lõhna- ja maitseained (looduslikud lõhna- ja maitseained, kunstlikud lõhna- ja maitseained, magusained (sukraloos, atsesulfaam K), värvus (päikeseloojangukollane FCF)), L-leutsiin, veevaba betaan, L-glutamiin , L-arginiin-A-ketoglutaraat 2: 1, L-karnitiin, N-atsetüül-L türosiin, ränidioksiid, kaltsium silikaat, koliini DL-bitartraat, Guarana ekstrakt (sisaldab 22% kofeiini), veevaba kofeiin, C-vitamiin (askorbiinhape), TheaCrine (TeaCrine), Capimax beadlet 2% (Caspicum`i ekstrakt), AstraGin, niatsiin, BioPerine (musta pipra ekstrakt), vitamiin B6 (püridoksiin HCl), tiamiin (tiamiin HCL), pantoteenhape (d- kaltsiumpantotenaat), foolhape, vitamiin B12 (tsüanokobalamiinina). Sisaldab päikeseloojangukollast, mis võivad laste aktiivsusele ja tähelepanuvõimele halvasi mõjuda.

 • Toitumisalane teave

  Serveeringu suurus - 1 lusikatäis (14 g) 

  Serveeringuid konteineris - 30 Serveeringut (põhinedes 14 g serveeringu suurusel) (420 g)

  Toitumisalane informatsioon

    14 g serveeringu kohta *RI
  C-vitamiin 75 mg 94%
  Tiamiin 1.1 mg 100%
  Niatsiin 3.0 mg 19%
  Vitamiin B6 1.4 mg 100%
  Foolhape 250 μg​ 125%
  Vitamiin B12 1.5 μg​​ 60%
  Pantoteenhape​ 1.0 mg 17%
    14 g serveeringu kohta  
  L-tsitrulliinmalaat 2:1 3000 mg  
  Kreatiini monohüdraat 2000 mg  
  Beeta-alaniin​ 1600 mg  
  Leutsiin 1000 mg  
  Veevaba betaan 1000 mg  
  L-glutamiin 1000 mg  
  L-arginiin AKG 2:1 500 mg  
  L-karnitiin 500 mg  
  N-atsetüül-L-türosiine 500 mg  
  Koliini bitartraat​​ 200 mg  
  Guarana Ekstr. (22% kofeiin) 75 mg  
  Kofeiin (sh. Caffeine & Guarana Ekstr.) 175 mg  
  TeaCrine® 35 mg  
  Capsimax® 500 μg  
  AstraGin® 25 mg  
  BioPerine®  2.5 mg  

   

  * Soovituslik päevane kogus keskmisele täiskasvanule (8400 kJ/2000 kcal)

   

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kirjuta arvustus ja saa võimalus võita 100€ vautšer

Back to top