• Gluten Free

    Gluten Free

  • Taimetoitlane

    Taimetoitlane

Micellar Casein

Aeglaselt vabanevad valgud

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: ESTONIA33

Use Code: ESTONIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
24.49€

Toote kirjeldus

Mis on Micellar Casein?

Micellar Casein on piimast valmistatud aeglaselt vabanev proteiin. Seda omandatakse aeglaselt mao poolt, mis tagab lihastele pikaajalise aminohapete varu. See teeb Micellar Casein(ist) ideaalse proteiini toidulisandi toidukordade vahel või enne magamaminekut. Une ajal on normaalne, et kehal ei ole piisavalt toitaineid ning just seetõttu on aeglaselt vabanev proteiin ideaalne taastusprotsessi jaoks öösel.

Micellar Casein kasulikkus

Sellel valguallikal on täielik aminohapete profiil, sisaldades hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA), Micellar Casein sisaldav 24g valke igas portsjonis, mis panustavad lihasmassi kasvatamisele ning säilitamisele.

Kellele on Micellar Casein sobilik?

Micellar Casein on ideaalne igaühele, kellel on paika seatud pikaajaline treeningkava, mille puhul on vajalike toitainete saamine ülimalt tähtis. Tegemist on samuti suurepärase toidulisandiga, mille abiga on võimalik suurendada päevas tarbitava proteiini kogust. Tegemist on toidulisandiga, mida on soovitatav tarbida kas enne magamaminekut või toidukordade vahel, 2-3 korda päevas.

Peamised eelised

  • Panustab lihasmassi kasvamisse
  • Tarbige enne magamaminekut või toidukordade vahel
  • Aeglaselt vabanevad valgud

Soovitatav kasutamine

Kaseiin on parim tarbida päevasel ajal, sest see aitab kaasa lihasmassi kasvatamisele ning säilitamisele. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame me lisada 1 1/4 suurt lusikat (30g) 200-300ml veele või piimale MyProteini sheikeris ning tarbida pool tundi enne magamaminekut. Alternatiivina võite tarbida päeva jooksul teile sobival ajal, et suurendada tarbitava proteiini kogust.

Hoida kuivas, jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Store in a cool, dry place away from direct sunlight. Toote tarbimine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Sobilik taimetoitlastele.

Koostis

Allergeenideks vaadake koostisosi tumedas kirjas. Võib samuti sisaldada gluteeni ning muna.

Chocolate Flavour: Micellar Casein (Piim) (91%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Kakao pulber, Maitseained, Magusained (Sukraloos)

Natural Banana Flavour: Micellar Casein (Piim) (95%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Naturaalsed maitseained, Värvained (Kurkumiin), Magusaine (Sukraloos)

Natural Chocolate Flavour: Micellar Casein (Piim) (91%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Kakao pulber, Naturaalsed maitseained, Magusained (Sukraloos)

Natural Strawberry Flavour: Micellar Casein (Piim) (95%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Naturaalsed maitseained, Värvained (Peedipunane), Magusaine (Sukraloos)

Natural Vanilla Flavour: Micellar Casein (Piim) (95%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Naturaalsed maitseained, Magusained (Sukraloos)

Strawberry Flavour: Micellar Casein (Piim) (95%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Maitseained, Värvained (Peedipunane), Magusaine (Sukraloos)

Unflavoured: Micellar Casein (Piim) (100%), Emulgaator (Soja Letsitiin)

Vanilla Flavour: Micellar Casein (Piim) (95%), Emulgaator (Soja Letsitiin), Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 Lusikas (30g)

Portsjone igas tootes - 33 (1kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1518 kJ/358 kcal 455 kJ/107 kcal 5%
Rasvu 1.5 g 0.5 g 1%
  millest küllastunud rh 0.8 g 0.2 g 1%
Süsivesikuid 6 g 1.8 g 1%
  millest suhkruid 4 g 1.2 g 1%
Valgud 85 g 26 g 48%
Sool 0.4 g 0.12 g 2%

 

* Päevasest täiskasvanud inimese võrdluskogusest (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalase teave aluseks on võetud maitsetu versioon, kui valite alternatiivina maitsega versiooni, palun teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Micellar Casein

Vali pilt

Micellar Casein
Back to top