• Gluten Free

    Gluten Free

  • Taimetoitlane

    Taimetoitlane

  • Vegan

    Vegan

L Glutamiin - Partii Testitud

Informed Sport Valik

Flavour
Package
Amount

35% ale tellimuselt | Kasutage koodi: ALL35 + 40% ale riietele | Kasutage koodi: RIIETELE40

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: ALL35 ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.

OSTKE NÜÜD
Oli: 16.49€ 11.54€ Salvesta: 4.95€

Toote kirjeldus

L Glutamiini partii on testitud Informed Sport programmi raames World Anti-Doping Agency (WADA) poolt. Omades ISO 17025 sertifikaati võivad meie tarbijad kindlad olla, et meie tooted ei sisalda keelatud koostisosi ning ühendeid.

Mis on L Glutamiin?

Glutamiin on aminohape. Glutamiini leidub erinevates kogustes enamikus lihas ning kalas, samuti ka väikestes kogustes juurviljades ning ubades.

L Glutamiini kasulikkus

Glutamiin on aminohape, mida keha suudab toota vaid väikestes kogustes. See tähendab seda, et enamik Glutamiinist peab tulema kas toidu või toidulisandite kaudu.

Kellele on L Glutamiin sobilik?

Igaühele, kellel on paika pandud pikaajaline treeningplaan ning kes soovib saada toidust/toidulisanditest kõiki asendamatu tähtsusega toiteaineid. Keha vajab õigesti toimimiseks ning arenemiseks toitaineid, olenemata sellest kas need tulevad toidu või toidulisandite kaudu, ei saa ilma nendeta hakkama. Toidulisandina soovitame me tarbida 5g, 1-3 korda päevas.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Tähtis aminohape
  • 100% L Glutamiin

Soovitatav kasutamine

Toidulisandina soovitame me tarbida 5g, 1 kuni 3 korda päevas. Parimate tulemuste saavutamiseks tarbide portsjon hommikusöögi ajal, lõunasöögi ajal ning tunnike enne magamaminekut. Parim on tarbida koos vee või mahlaga.

1 x MP Plastik Lusikas (väike) kaalub 3.6g. (ei kuulu komplekti)

Koostis

Antud toode on 100% Glutamiin. Mitte midagi ei ole lisatud ega midagi ei ole ära võetud.

Toitumisalane teave

100% Glutamiin

Kliendid ostsid ka

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

L Glutamiin - Partii Testitud

Vali pilt

L Glutamiin - Partii Testitud
Back to top