Lisatud sinu korvi.

Vabandame, siin näib olevat olnud viga. Palun proovi uuesti.

Kogus:

Vahesumma: ( toodet ostukorvis)

Pakkumine
iBCAA, Berry Blast, Pouch, 250g

iBCAA

Hetkelised hargnenud ahelaga aminohapped

 • Gluteenivaba
EUR 20.99

20.99€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% ALE TELLIMUSELT
KASUTAGE KOODI: MIINUS30
+ 40% ALE KOMPLEKTIDELE
Kasutage koodi: KOMPLEKTID40
+ Tasuta roostevabast terasest šeikeri tellimustele üle €125

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 30% allahindlusega

Kasutage koodi: MIINUS30 ostukorvis, et saada allahindlus.

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust . Allahindlus ei kehti uutele toodetele: Carb Crusher batoonid, Myamino Energy ja Ignite, Boost, Tropical, Superlite, Charm, Shape, Luxe touch, Breeze, Luxe Lounge, Swift, Pro-Tech 2.0 riidekollektsioonidele.
OSTKE NÜÜD
 • Toote kirjeldus

  Mis on iBCAA pulber?

  iBCAA pulber on koheselt segunev valem, mis sisaldab 3 enim vajalikku aminohapet, Leutsiini, Isoleutsiini ning Valiini tasakaalus 2:1:1.

  Mis on iBCAA pulbri kasulikkus?

  iBCAA pulber on koheselt valmiv vorm BCAAs ( hargnenud ahelaga aminohapetest), mis pakub vees lahustuvaid aminohappeid, suuresti kiirendades omandamisprotsessi. Need unikaalsed aminohapped ( Leutsiin, Isoleutsiin, Valiin) moodustavad umbkaudselt 35% lihastest ning neid ei sünteesita kehas. Seega, peab neid hargnenud ahelaga aminohappeid tarbima kas toidulisandite näol või saama toidust, erinevalt teistest aminohapetest, mille metabolism toimub kõhus, need aminohapped metabolismitakse otse lihastes.

  Kellele on iBCAA pulber sobilik?

  iBCAA pulber on sobilik igaühele, kes soovib suurendada enda aminohapete tarbimist. Üldiselt kasutavad iBCAAd inimesed, kes on tegeleva treeningutega ning seda kas siis enne või pärast trenni.

  Kuidas tarbida iBCAA

  Meie lahustuv iBCAA pulber seguneb koheselt veega, mille tulemusena võib tarbida 5g toodet veega või teie valitud mahlaga.

  Peamised eelised
  • Lahustuv BCAAs, kerge segada
  • Aminohapped mida ei sünteesida organismis
 • Soovitatav kasutamine

  Lisage teile sobiv kogus vett või mahla meie sheikerisse. Lisage 5g toodet, raputage ning tarbige. Kasutage 2-4 korda päevas.

  Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpselt. Me MyProteinis püüame pakkuda teile võimalikult täpseid mõõdulusikaid, kuid nad on üldistavad ega asenda standartseid mõõdunõusid

  Hoiatus: Sisaldab E110, millel võib olla vastupidine effekt laste aktiivusele ning keskendumisvõimele. Ärge ületage päevast normi. Tegemist on toidulisandiga ning seda ei soovitata kasutada tasakaalustatud toitumise ning aktiivse eluviisi asendajana. Hoida kuivas, jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

 • Koostis

  Allergeenide jaoks vaadake tumedalt trükitud koostisosade nimekirja. Valmistatud hoones, kus töödeldakse ka piima, muna, gluteeni ja teisi sarnaseid tooteid.

   

  Maitsestamata: BCAA 2:1:1 (L-leutsiin: isoleutsiin: valiin) (99%), emulgaator (soja letsitiin).

  Sinise vaarika: Hargnenud ahelaga aminohapete pulber 2:1:1 (L-leutsiin: isoleutsiin: valiin) (78%), lõhna- ja maitseaine, spirulina ekstrakt, trehaloosdihüdraat, magusaine (sukraloos), hape (sidrunhape), emulgaator (soja letsitiin)

  Maaska-laimi: Hargnenud ahelaga aminohapete pulber 2:1:1 (L-leutsiin: isoleutsiin: valiin) (86%), lõhna- ja maitseaine, kurkumiõli ekstrakt, värv (punapeetu punane), magusaine (sukraloos), hape (sidrunhape), emulgaator (soja letsitiin)

  Marjaplahvatus: Hargnenud ahelaga aminohapete pulber 2:1:1 (L-leutsiin: isoleutsiin: valiin) (81%), lõhna- ja maitseaine, värv (punapeedi punane), magusaine (sukraloos), hape (sidrunhape), emulgaator(soja letsitiin)

  Koola: Hargnenud ahelaga aminohapete pulber 2:1:1 (L-leutsiin: isoleutsiin: valiin) (74%), õunaekstrak, magustaja (sukraloos), hape (sidrunhape), emulgaator (soja letsitiin)

  Troopiline: Hargnenud ahelaga aminohapete pulber 2:1:1 (L-leutsiin: isoleutsiin: valiin) (84%), lõhna- ja maitseaine, kurkumiõli ekstrakt, magusaine (sukraloos), hape (sidrunhape), emulgaator (soja letsitiin)

  Virsiku-mango: Hargnenud ahelaga aminohapete pulber 2:1:1 (L-leutsiin: isoleutsiin: valiin) (90%), lõhna- ja maitseaine, kuruumiõli ekstrakt, värv (punapeedi punane), magusaine (sukraloos), hape (sidrunhape), emulgaator (sojaletsitiin)

  Arbuus: Hargnenud ahelaga aminohapete pulber 2:1:1 (L-leutsiin: isoleutsiin: valiin) (83%), lõhna- ja maitseaine, värv (punapeedi punane), magusaine (sukraloos), hape (sidrunhape), emulgaator(soja letsitiin)

 • Toitumisalane teave

  Portsjoni suurus - 1 tsp (5g)

  Portsjone igas tootes - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

  Toitumisalane teave

    Igas portsjonis
  L-Leutsiin     2.48 g
  L-Isoleutsiin     1.24 g
  L-Valiin     1.24 g

   

  Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil, kui te otsustate maitsega versiooni kasuks, teadke, et toitumisalane info võib varieeruda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kirjuta arvustus ja saa võimalus võita 100€ vautšer

Back to top