Glucomannan

500mg Glucomannan Kapslid

Flavour
Package
Amount

35% ale tellimuselt | Kasutage koodi: ALL35 + 40% ale riietele | Kasutage koodi: RIIETELE40

Ärge jääge võimalusest ilma, et osta oma lemmiktooteid 35% allahindlusega!

Kasutage koodi: ALL35 ostukorvis, et saada 35% lisaallahindlus 

***

Pakkumine kestab piiratud aja või kuni kaupa jätkub. Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte koodi. Klient saab teha mitu tellimust.

OSTKE NÜÜD
10.99€

Toote kirjeldus

Glucomannan on vees lahustuv kiudaine, mis piiratud-energia dieedi raames aitab kaasa kaalu kaotamisele*. See teeb sellest ideaalse toidulisandi nendele, kes soovivad kaotada kaalust kiiremini. Efekt saavutatakse siis, kui kolm 1g doosi tarbitakse iga päev 1-2 klaasitäie veega enne toidukordi. Lisaks sellele, aitab glucomannan kaasa ka korrapärase kolesteroolitaseme säilitamisele, kui tarbida 4g toodet päevas.

Glucomannan on saadud Konjaci taime juurest, mis on tihtipeale töödeldud jahuks, mida kasutatakse madala kalorisisaldusega pasta alternatiivi valmistamisel. Proovige MY PENNE, MY SPAGHETTI, MY LASAGNE, MY FETTUCCINE, MY NOODLES ning MY RICE juhul kui te soovite nendest komponentidest valmistada madala kalorisisaldusega, maitsva eeine. Olenemata sellest, moodustavad need kapslid mugava meetodi, et saada maksimaalselt kasu glocomannan(ist) - lihtsalt tarbige 2 kapslit päevas, saamaks maksimaalselt kasu piiratud-energiaga diiedist.

Hoiatus -Antud toode ei ole soovituslik inimestele, kellel on raskusi neelamisega või kellel on raskusi tarbida sööki koos vajaliku vedeliku kogusega - olge kindlad, et te tarbida iga doosi koos 1-2 klaasitäie veega, et aine jõuaks kindlalt teie makku.

*See efekt saavutatakse kui tarbida kolm 1g doosi iga päev

**See efekt saavutatakse kui tarbida päevas 4g toodet

Peamised eelised

  • Glucomannan piiratud energia dieedi raames aitab kaotada kaalust*
  • Glucomannan aitab säilitada korrapärast kolesteroolitaset veres**
  • 500mg glucomannan(it) igas kapslis

Soovitatav kasutamine

On soovituslik tarbida 2 kapslit, 3 korda päevas koos 1-2 klaasi veega enne toidukordi.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoiatus: Antud toode ei ole soovituslik inimestele, kellel on raskusi neelamisega või kellel on raskusi tarbida sööki koos vajaliku vedeliku kogusega - olge kindlad, et te tarbida iga doosi koos 1-2 klaasitäie veega, et aine jõuaks kindlalt teie makku.

Koostis

Glucomannan (Konjac Juur), Kapsel (Hydroxypropyl Methylcellulose), Kapsli värvus (Titaandioksiid).

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 2 kapslit, 3 korda päevas* enne eineid (6 kapslit päevas).

Portsjone igas tootes - 15 (90 Kapslit), 30 (180 Kapslit), 60 (360 Kapslit).

Toitumisalane teave

  Igas portsjonis
Glucomannan 3000 mg

*Antud toode ei ole soovituslik inimestele, kellel on neelamisraskusi või kellel on raskusi tarbida sööki/toidulisandeid ebapiisavate vedelike kogustega - tehke kindlaks, et iga portsjon oleks võetud üheskoos 1-2 veeklaasiga, et aine jõuaks teie makku.

Kliendid ostsid ka

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Glucomannan

Vali pilt

Glucomannan
Back to top