• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

Fruktoos

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
7.99€

Toote kirjeldus

Mis on Fruktoos?

Fruktoos on naturaalne suhkur mida leidub mitmetes erinevates toitudes nagu seda on puuviljad, mesi ning juurviljad. Kuigi Fruktoos on suhkru vorm, peetakse seda madala Glükeemilise Indeksiga süsivesikuks.

Fruktoosi kasulikkus

Sellel on madal hinne GI skaalal, mis tähendab seda, et Fruktoosi seeditakse pikema aja jooksul. Tulemusena on sellel vähem sügavam mõju veresuhkrule kui Dekstroosil.

Kellele on Fruktoos sobilik?

Fruktoosi võivad tarvitada kõik inimesed, kes soovivad suurendada päevas tarbitavate süsivesikute kogust. Eriti soovituslik on see aga inimestele, kes tegelevad pikaajalise vastupidavusspordiga.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Madala GI süsivesikud
 • Magusa maitsega ning kergesti segatavad
 • Suurepärane energia allikas

Soovitatav kasutamine

Süsivesikud aitavad lihastel peale vastupidavustreeningut või suurt füüsilist koormust taastuda. Selleks, et taastada glükogeeni tase lihastes, soovitame me lisada 1 suur lusikatäis (50g), 150-250ml veele või oma lemmikule joogile Myproteini sheikeris ning tarbida 4. tunni jooksul peale treeningut. Kasutegur saadakse süsivesikute tarbimise kaudu, kõikidest allikatest, 4g iga kaalutava kilo kohta, esimese 4. kuid mitte hiljem kui 6. tunni jooksul peale treeningut.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Sobilik nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Koostis

Võib samuti sisaldada gluteeni, soja, piima ning muna.

Maitsetu: Fruktoosi Pulber (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 Lusikatäis (50g)

Portsjone igas tootes - 20 (1kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energia 1700 kJ/400 kcal 850 kJ/200 kcal 10%
Rasvad 0 g 0 g 0%
  millest küllastunud rasvhappeid 0 g 0 g 0%
Süsivesikuid 100 g 50 g 19%
  millest suhkruid 100 g 50 g 56%
Valgud 0 g 0 g 0%
Sool <0.01 g <0.01 g 0%

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane info põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Fruktoos

Vali pilt

Fruktoos
Back to top