• Gluten Free

    Gluten Free

Exceed

Treeningu ajal tarbimiseks

Flavour
Package
Amount

33% OFF WHOLE ORDER | Use Code: ESTONIA33

Use Code: ESTONIA33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
29.99€

Toote kirjeldus

Mis on Exceed?

Exceed on arenenud aminohapete segu, sisaldades hargnenud ahelatega aminohappeid (L Leutsiini, L Isoleutsiini ning L Valiini), Beta Alaniini, Citrulline Malate ning Vitamiin B5. Exceed on üks tugevamaid mitte-stimulant tugevuse, vastupidavuse ning energia toidulisandeid tänapäeva turul.

Exceed kasulikkus

Lisatud elektrolüüdid rikastavad vee imendumist füüsilise aktiivsuse ajal ning aitavad teil kauem väsimata treenida.

Kellele on Exceed sobilik?

Exceed on ideaalne toidulisand igaühele, kes on füüsiliselt aktiivne ning soovib suurendada aminohapete ja elektrolüütide tarbimist.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Teaduslikult tõestatud 2:1:1 tasakaal BCAA(st)
  • Sisaldab Citrulline Malate ning Beta Alaniini
  • Lisatud Vitamiin B5

Soovitatav kasutamine

Lisage 250ml vett meie sheikerisse (mida vähem on vett seda paksem on jook). Lisage 20g toodet, raputage ning tarbige. Tarbige 1-3 korda päevas. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame me tarbida enne treeningut ning selle ajal.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud kogust. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisisga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse Piima, Muna, Gluteeni etc.

Marja maitseline: Exceed Segu (87%) (Leutsiin, Isoleutsiin, Valiin, Emulgaator (Soja Letsitiin), Glutamiin, Citrulline Malate, Beta Alaniin), Elektrolüütide Segu (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Kaltsiumdifosfaat, Magneesiumoksiid), Pantoteenhape, Hape (Sidrunhape), Värvaine (Peedipunane, Anthocyanin), Maitseaine, Magusaine (Sukraloos)

Troopika maitseline: Exceed Segu (87%) (Leutsiin, Isoleutsiin, Valiin, Emulgaator (Soja Letsitiin), Glutamiin, Citrulline Malate, Beta Alaniin), Elektrolüütide Segu (Naatriumkloriid, Kaaliumsulfaat, Kaltsiumdifosfaat, Magneesiumoksiid), Pantoteenhape, Hape (Sidrunhape), Värvaine (Karoteen), Maitseained, Magusaine (Sukraloos)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 3/4 Lusikatäit (20g)

Portsjone igas tootes - 30 (600g), 60 (1.2kg)

Toitumisalane teave

  Igas portsjonis *RI
Pantoteenhape 10.5 mg 175%
Kloriid 320 mg 40%
  Igas portsjonis
L Leutsiin   5 g
L Glutamiin   3.4 g
L Isoleutsiin   2.5 g
L Valiin   2.5 g
Citrulline Malate   2.3 g
Beta Alaniin   1.7 g
Naatrium   210 mg

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb Marja maitselisel versioonil. Valides alternatiivina teise maitse, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Exceed

Vali pilt

Exceed
Back to top