• Gluten Free

    Gluten Free

Essential Amino Acids

(EAA'd)

Flavour
Package
Amount
WELCOME ESTONIA | Get 25% OFF your enitre order | Code: EEWELCOME

WELCOME ESTONIA | Get 25% OFF your enitre order | Code: EEWELCOME

Myprotein is now in Estonia!

Get 25% off your entire order with the Code: EEWELCOME

Shop now
17.99€

Toote kirjeldus

Mis on Essential Amino Acids (EAA’d)?

Aminohapped on keerulised kemikaalid, mis on proteiini ehitusblokkideks, mida vajatakse uute rakkude loomiseks ning olemasolevate parandamiseks. Essential Amino Acid ehk teisisõnu asendamatud Aminohapped, mida ei sünteesita kehas ning mida peab seetõttu tarbima toidu kaudu/toidulisandite näol.

 

Essential Amino Acids kasulikkus

Peamised asendamatud aminohapped, mida keha vajab on Leutsiin, Isoleutsiin, Valiin, Lüsiin, Fenüülalaniin, Histidiin, Metioniin ning Trüptofaan. Antud toode sisaldab 500mg Leutsiini iga 15g portsjonis, mis on kõrgem kui tavapärasel vadakuvalgul, sisaldamata seehulgas rasvu ning süsivesikuid.

Kellele on Essential Amino Acids sobilikud?

Essential Amino Acids on soovitatavad igaühele, kes soovib suurendada päevas tarbitavate aminohapete kogust. Neid võib leida väikestes kogustes naturaalsetest toiduainetest, kuid toidulisandi näol on nende sisaldus suurem.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Proteiini ehitusblokid
  • Saadaval ainult meie toitumise kaudu
  • 5000mg Leutsiini igas portsjonis

Soovitatav kasutamine

Lisage endale meelepärane kogus vett või mahla meie sheikerisse. Seejärel lisage 15g toodet, raputage ning tarbige koheselt. Tarbige 2 korda päevas - üks portsjon enne ning teine pärast treeningut.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud kasutades täpseid skaalasid. Olenemata sellest, et meie MyProteinis teeme kõik endast oleneva, et meie mõõdulusikad oleksid võimalikult täpsed, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Valmistatud tehases, kus samuti käsitletakse piima, soja, muna, gluteeni etc.

Maitsetu: Asendamatute Aminohapete pulbrite segu (L-Leutsiin (33%), L-Isoleutsiin (6%), L-Lüsiin (15%), L-Valiin (15%), L-Fenüülalaniin (12%), L-Treoniin (10%), L-Histidiin (5%), L-Metioniin (3%), L-Trüptofaan (1%))

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1/2 Lusikatäit (15g)

Portsjone igas tootes - 16 (250g), 33 (500g), 66 (1kg)

Toitumisalane teave

 Igas portsjonis
L Leutsiini  5 g
L Valiini  2.2 g
L Lüsiini  2.2 g
L Fenüülalaniini   1.8 g
L Treoniini   1.5 g
L Isoleutsiini  890 mg
L Histidiini   710 mg
L Metioniini   500 mg
L Trüptofaani   200 mg

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Juhul kui te valite alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Kirjuta arvustus ja saa võimalus võita 100€ vautšer

Essential Amino Acids

Vali pilt

Essential Amino Acids
Back to top