• Gluten Free

  Gluten Free

 • Taimetoitlane

  Taimetoitlane

 • Vegan

  Vegan

DIET:GEL

Aitab kaotada kaalust

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: EE33

Use Code: EE33 to get 33% OFF whole order!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
23.49€

Toote kirjeldus

Mis on DIET:GEL’s?

DIET:GEL on unikaalne kontsentreeritud geel, mille koostisosade hulka kuuluvad: Glucomannan, vees lahustuvad kiudaineid, mis on saadud rivieri juurest, Karnitiin ning Rohelise Tee Ekstrakt.

DIET:GEL kasulikkus

DIET:GELS sisaldab kombinatsiooni koostisosadest, mis aitavad igaühel saavutada soovitud kehakompositsiooni, tarbides seda tasakaalus stabiilse dieedi ning aktiivse treeningprogrammiga.

Kellele on DIET:GEL’s sobilik?

DIET:GEL’s on ideaalne igaühele, kes järgib ranget treeningprogrammi ning toitumiskava, soovides muuta oma kehakompositsiooni. Parimate tulemuste saavutamiseks tarbige 1 pakike 30-60 minutit enne toidukorda klaasitäie veega.

Me muudame antud toote nime "Diet Gel"i vastu välja. Palun teadke, et muutub vaid toote nimi. Toote toitealane teave ning koostisosad jäävad samaks.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

 • Sisaldab Karnitiini, Glucomannan(i) ning Rohelise Tee Ekstrakti segu
 • 13 kcals igas portsjonis
 • Täiuslik stabiilse toitumiskava ning treeningprogrammi täiendusena

Soovitatav kasutamine

Lisage 250ml vett meie sheikerisse. Lisage üks pakike toodet, raputage ning tarbige. Tarbige 3 korda päevas, 15 minutit enne toidukordi parimate tulemuste saavutamiseks. Hoiatus: Lämbumisoht inimestel, kes kannatavad neelamisraskuste all. Palun tarbige rohke vedelikuga.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Ärge ületage päevas lubatud kogust. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Sidruni & Laimi maitseline: Vesi, Hape (Sidrunhape), Glucomannan Fibre, Naturaalsed Maitseained, N-Atsetüül-L-Karnitiin, Rohelise Tee Ekstrakt, Magusaine (Sukraloos), Säilitusaine (Kaaliumsorbaar).

Apelsini maitseline: Vesi, Hape (Sidrunhape), Glucomannan Fibre, Naturaalsed Maitseained, N-Atsetüül-L-Karnitiin, Rohelise Tee Ekstrakt, Värvaine (Beta Karoteenid), Magusaine (Sukraloos), Säilitusaine (Kaaliumsorbaar).

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 Pakike (70g)

Portsjoni suurus - 21 Pakikest

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas pakikeses (70g)
Energiat 52 kJ/13 kcal 36 kJ/9 kcal
Rasvad 0 g 0 g
  millest küllastunud rasvhappeid 0 g 0 g
Süsivesikuid 1.1 g 0.8 g
  millest suhkruid 0 g 0 g
Kiudaineid 1.5 g 1.1 g
Valgud 0 g 0 g
Sool 0 g 0 g
Glucomannan 1.43 g 1 g
L Karnitiin 214 mg 150 mg
Rohelise Tee ekstrakt 142 mg 100 mg

 

The nutritional information is based on the Lemon & Lime Flavour version, when choosing an alternative flavour the nutritional values may vary

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

DIET:GEL

Vali pilt

DIET:GEL
Back to top