• Gluten Free

    Gluten Free

  • Taimetoitlane

    Taimetoitlane

Creapump

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
13.00€
Läbimüüdud

Toote kirjeldus

Mis on Creampump?

Creapump®on enne-treeningut tarbimiseks mõeldud toode, mis ühendab endas süsivesikud, kreatiini ning aminohapped.

Creapump kasulikkus

Creapump sisaldab süsivesikute segu; Dekstroosist ning Palatinoosist®, on tõestanud end aitamaks kaasa aju korrapärasele toimimisele. Creampump sisaldab samuti Citrulline Malate ning Tauriini. Lisades Creapure®, puhast kreatiin monohüdraadi vormi, suurendate te oma suutlikust lühiajaliste kõrge intensiivsusega treeningute puhul.

Kellele on Creapump sobilik?

Igaühele, kes järgib pikaajalist treeningplaani ning kelle jaoks on õigete toitainete saamite tähtsal kohal. Organism vajab õiget sorti toitaineid ennekõike selleks, et areneda ning liikuda õiges suunas. Olenemata sellest, kas need toitained saadakse toidulisandite või toidu kujul, on need asendamatu tähtsusega. Tarbige 30g toodet, 30. minutit enne treeningut.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Suurendab lühiajalisi impulsse
  • Suurendatud kõrge intensiivsusega treeningu puhul
  • Süsivesikute, kreatiini ning aminohapete segu

Soovitatav kasutamine

Kreatiin parandab võimekust ning annab plahvatuslikku energiat, süsivesikut aga aitavad kaasa lihaste taastumisele peale füüsilist koormust. Selleks, et saada tootest maksimaalset kasu, soovitame me lisada 1 suur lusikatäis (30g), 150-250ml veele või mahlale Myproteini sheikeris enne ja/või pärast treeningut. Kreatiin suurendab füüsilist võimekust lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute puhul. Kasutegur saadakse päevasesest kreatiini kogusest 3g. Kasutegur tuleneb süsivesikute tarbimisest, kõikidest allikatest, 4g iga kaalutava kilo kohta, esimese 4. kuid mitte hiljem kui 6. tunni jooksul.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Ei ole sobilik taimetoitlastele.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostiosi paksus kirjas. Võib samuti sisaldada gluteeni, soja, piima ning muna.

Troopilise maitsega: Süsivesikute segu (63%) (Dekstroos,Isomaltuloos* (Palatinose*®*)), Kreatiin Monohüdraat (Creapure*®*) (15%), Citrulline Malate, Arginine Alpha Ketoglutarate, Maitseained, Hape (Sidrunhape), Tauriin, Magusaine (Sukraloos), Värvaine (Kurkumiin). *Isomaltuloos on glükoosi ning fruktoosi allikas.

Maitsetu: Süsivesikute segu (68%) (Dekstroos, Isomaltuloos* (Palatinose*®*)), Kreatiin Monohüdraat (Creapure*®*) (15%), Citrulline Malate, Arginine Alpha Ketoglutarate, Tauriin. *Isomaltuloos on glükoosi ning fruktoosi allikas.

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 Lusikatäis (30g)

Portsjone igas tootes - 25 (750g), 50 (1.5kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1246 kJ/293 kcal 374 kJ/88 kcal 4%
Rasvad 0 g 0 g 0%
  millest küllastunud rasvhappeid 0 g 0 g 0%
Süsivesikuid 68 g 20 g 8%
  millest suhkruid 68 g 20 g 22%
Valgud 0 g 0 g 0%
Sool <0.01 g <0.01 g 0%
      Igas portsjonis
Kreatiin Monohüdraat (Creapure®)     5 g
Citrulline Malate     2 g
Arginine Alpha-Ketoglutarate     2 g
Tauriin     600 mg

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, võib toitumisalane teave erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Creapump

Vali pilt

Creapump
Back to top