• Gluten Free

    Gluten Free

  • Taimetoitlane

    Taimetoitlane

CLA Pulber

Konjugeeritud Linoolhape

Flavour
Package
Amount

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
22.49€

Toote kirjeldus

Mis on CLA?

Konjugeeritud Linoolhape(CLA) on naturaalselt esinev rasvhape, mis on saadud saflooriõlist. Seda leidub naturaalselt piima- ja lihatoodetes.

CLA kasulikkus

See toode varustab 3g CLA(ga) iga 5g portsjoni kohta. Linoolhape aitab säilitada korrapärast kolesteroolitaset veres.

Kellele on CLA sobilik?

Seda võib tarbida kui tervisliku toitumise ning struktureeritud treeningprogrammi osa.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Naturaalselt esinev rasvhape
  • 3g CLA igas portsjonis
  • Kergesti vedelikuga segatav

Soovitatav kasutamine

Lisage 150-200ml vett või mahla meie sheikerisse. Seejärel lisage 5g toodet, raputage ning tarbige. Tarbige kord päevas. Alternatiivina lisage juba olemasolevatele toidulisanditele.

Märkus: Me soovitame, et kõik kogused oleksid mõõdetud täpsete skaalade järgi. Olenemata sellest, et me püüame anda teile võimalikult täpsed mõõteriistad MyProteini mõõdulusikate näol, ei asenda need standardseid mõõteriistu.

Ärge ületage päevas lubatud normi. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Hoida kuivas ja jahedas, lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks vaadake koostisosi paksus kirjas. Valmistatud tehases kus samuti käsitletakse Soja, Muna, Gluteeni etc.

Maitsetu: Konjugeeritud linoolhappe poolest rikas saflooriõli (CLA), Glükoosi siirup, Naatrium Kaseinaat (Piim), Paakumisvastane aine (Ränidioksiid), Emulgaator (E322), Stabilisaator (Tetrasodium Diphosphate), Antioksüdant (E406)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 teelusikas (5g)

Portsjone igas tootes - 50 (250g), 100 (500g)

Toitumisalane teave

  Igas portsjonis
CLA     3 g

 

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

CLA Pulber

Vali pilt

CLA Pulber
Back to top