• Taimetoitlane

    Taimetoitlane

  • Vegan

    Vegan

CarBarley™

Madala GI süsivesikud

Flavour
Package
Amount

Selected products for HALF PRICE | Including our bestsellers | Use Code: 50LESS

Limited time only! 

Order selected products for just HALF PRICE!

Use Code: 50LESS to use 50% discount!

***

Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.

BUY NOW
16.99€

Toote kirjeldus

Mis on CarBarley™?

CarBarley™ on madala GI (glükeemilise indeksiga) süsivesikute segu, mis on saadud vaha-odra tärklisest. Sellel on 92% amylopectin(i) sisaldus ning ligikaudu 7g suhkru sisaldus iga portsjoni kohta.

CarBarley™ kasulikkus

See madala GI süsivesik on täiuslik ettevalmistuseks ning taastumiseks peale meeskonnapõhiseid või vastupidavusel põhinevaid spordialasid, mille puhul on tähtis taastada oma glükogeenivarud.

Kellele on CarBarley™ sobilik?

Mitmed sportlased ning jõusaali külastajad soovivad leida asendust mitmetele lihtsatele suhkrutele, soovies suurendada süsivesikute tarbimist. CarBarley™ on täiuslik madala GI süsivesikute allikas, varustamaks teid meeskondliku ning vastupidavusspordi puhul.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Palun pange tähele, et selle toote märgistamine on minimaalselt alati olemas inglise keeles. Informatsioon prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ning soome keeles võib samuti olla tootel välja toodud.

Peamised eelised

  • Madala GI süsivesikute allikas
  • Suurepärane suutlikkuse ning taastumise jaoks
  • Suurepärane saadus raha eest

Soovitatav kasutamine

Süsivesikud aitavad taastuda lihastel peale intensiivset treeningut. Selleks, et taastada lihastes glükogeeni varud soovitame me lisada 1 suur lusikatäis (35g) toodet, 150-250ml veele või oma lemmikule joogile Myproteini sheikeris ning tarbida esimese 4. tunni jooksul pärast treeningut. Kasutegur saavutatakse süsivesikute tarbimise kaudu (kõikidest allikatest), 4g iga kaalutava kilo kohta, esimese 4. kuid mitte hiljem kui 6. tunni jooksul pärast treeningut.

Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Antud toode on mõeldud kasutamiseks tasakaalus tervisliku toitumise ning aktiivse eluviisiga. Sobilik nii taimetoitlastele kui ka veganitele.

Koostis

Allergeenidega tutvumiseks, sealhulgas helvestega mis sisaldavad gluteeni, vaadake kootisosi paksus kirjas.Võib samuti sisaldada soja, piima ning muna.

Maitsetu: Vahane Odra Tärklis (100%)

Toitumisalane teave

Portsjoni suurus - 1 Lusikatäis (35g)

Portsjone igas tootes - 28 (1kg)

Toitumisalane teave

  Igas 100g Igas portsjonis *RI
Energiat 1733 kJ/410 kcal 607 kJ/144 kcal 7%
Rasvad 2.4 g 0.8 g 1%
  millest küllastunud rasvhappeid 0.6 g 0.2 g 1%
Süsivesikuid 77 g 27 g 10%
  millest suhkruid 7.4 g 2.6 g 3%
Valgud 12 g 4.2 g 8%
Sool <0.01 g <0.01 g 0%

 

* Keskmise täiskasvanu võrdluskogus (8400 kJ/2000 kcal)

Toitumisalane teave põhineb maitsetul versioonil. Valides alternatiivina maitsega versiooni, teadke, et toitumisalane teave võib erineda 10% ulatuses.

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

CarBarley™

Vali pilt

CarBarley™
Back to top