Palgapäeva virn - Maitsestamata

35% OFF WHOLE ORDER | Use Code: NARVA

We give 35% discount on everything! 

Use Code: NARVA to get 35% OFF whole order!

***
Offer lasts for a limited time or until stock lasts. Only one discount code can be used per order. Customer can place multiple orders.
BUY NOW
Oli: 63.45€ 50.76€ Salvesta: 12.69€
Läbimüüdud

Saadavus:

Toote kirjeldus

Meie sünnipäeva pakid on tagasi seoses meie Payday pakkumise kampaaniaga. Ainult limiteeritud ajaks saate haarata ühe meie aastapäeva paki kõigest poole hinnaga.

Sellel aastal tähistab Myprotein unustamatu10 aasta täitumist pakkudes oma väga lojaalsetele klientidele ja fitnessi entusiastidele ainult kõige paremaid spordi toidulisandeid. Selleks, et tähistada meie 10 Sünnipäeva oleme loonud paki, mis koosneb 5 tootest, mis on olnud esmatähtsad meie edu saavutamises viimase dekaadi jooksul. Need on mistahes sportlase 5 sammast ja on olnud meie enimmüüdud toodete seas alustades esimesest päevast. Tänamaks teid teie lojaalse toe eest on see pakk suure allahindlusega kogu meie aastapäeva perioodi vältel, aidates teil oma ambitsioonidele kütust anda.

Impact Whey Protein 1kg, Maitsestamata kõige esimene #1 vadakuvalk Euroopas, milles on 80% proteiini, madal rasva ja suhkru sisaldus, hea lahustuvus ja maitse. Impact Whey Protein on olnud meie Nr.1 toode alates selle välja andmisest 2004 aastal.

Instant Oats - 2.5kg, Maitsestamata lihtne, kuid efektiivne ja ekstreemselt mitmekülgne, suurepärane toidulisand, mida lisada oma hommikusele proteiinišeigile või lihtsalt siis, kui olete näljane.

BCAA Plus, 90 kaps - iga sportlase põhitoode, hargnenud ahelaga aminohapped on olnud jõu aluseks alates meie tegevusaja algusest ja nüüd peetakse neid üheks turu kõige rohkem mõju avaldanud toidulisandiks;

Alpha Men - 120 tabl suurepärane meister igal alal ja meie #1 multivitamiin, Alpha Men sisaldab vitamiine ja tervise ning heaolu seisukohalt esmatähtsaid mineraale.

Kreatiini monohüdraat- 250g, Maitsestamata – Kreatiin suurendab järjestikulistel lühiajalistel pingutustel füüsilist sooritust ja toetab suure intensiivsusega treeninguid. Kasulik efekt saavutatakse 3 g kreatiini tarbimisega päevas.

Pange tähele, et selle toode silt on saadaval minimaalselt inglise keeles. Olenevalt tootest on saadaval ka prantsuse, itaalia, saksa, hispaania, taani, rootsi ja soome keelne info.

Peamised eelised

  • Sisaldab 5 enimmüüdud toodet
  • Piiratud väljalaske pakk
  • Poole hinnaga ainult limiteeritud ajaks

Klientide arvustused

Hetkel arvustused puuduvad.

Palgapäeva virn - Maitsestamata

Vali pilt

Palgapäeva virn - Maitsestamata
Back to top